O mnie

Profesjonalny barman z 8-letnim doświadczeniem w pracy z ludźmi. Obecnie szef baru Eclipse w najlepszym czterogwiazdkowym hotelu – Copernicus Torun Hotel oraz szef baru w Stars Club & Lounge – najlepszym klubie w województwie kujawsko – pomorskim. Miłośnik dobrych trunków i pysznego jedzenia. Lubi dobrze namieszać. Robi to na tyle skutecznie, że od 8 lat barmaństwo jest jego pasją, sposobem na życie oraz jedynym źródłem utrzymania.

W trakcie swojej kariery był odpowiedzialny za obsługę barmańską na ponad 300 imprezach i bankietach. Jego cocktailami rozkoszowało się już ponad 70 000 gości, zużył ponad 3 tony owoców do dekoracji, a ilość lodu, który wykorzystał do tego czasu prawdopodobnie mogła by po raz kolejny zatopić Titanica.

Na swoim koncie ma wiele sukcesów w ogólnopolskich konkursach barmańskich, gdzie mógł potwierdzić swoje umiejętności. Do najważniejszych osiągnięć należą:

  • Finlandia Vodka Cup 2013 – I miejsce i tytuł Mistrza Polski w Barmaństwie klasycznym
  • Finlandia Vodka Cup 2012 – finalista
  • Havana Grand Prix Coctail Competition – finalista
  • Ballantines Bartender Chellenge 2014 – finalista
  • Tahona Society 2015 – finalista
  • Bacardi Legacy Global Cocktail Competition – finalista
Barman Toruń- Damian Kozyra

Członek „World Flair Association” – światowej federacji barmanów pracujących w stylu Flair. Czyli showmenów wykonujących efektowne ewolucje butelkami i sprzętem barowym w trakcie pokazu barmańskiego.

Obezwładniający uśmiech na twarzy, otwartość, empatia, cięty żart oraz wysoka kultura osobista czynią go idealnym barmanem na Twoje wesele, imprezę firmową czy jakąkolwiek uroczystość.

RSS
Facebook
INSTAGRAM