Pokaz barmański

Najlepszy pokaz barmański

Mówi się że barman jest artystą. Pokaz barmański w tylu Flair doskonale to obrazuje i łączy w swojej formie sztukę barmańską, sztukę cyrkową, oraz sztukę aktorską. Wprowadzając do tego elementy pirotechniczne jak na dobrego showmana przystało.

Pokaz barmański to widowisko o charakterze artystycznym, w którym barman wymyka się obowiązującej konwencji. Łamie prawa grawitacji, tj rzuca butelkami i te nie spadają na ziemie. Łamie prawa fizyki bo obiekty w powietrzu wykonują ruch sprzeczny z aerodynamiką. Łamie przepisy przeciwpożarowe, bo obiekty płoną, on sam zieje ogniem niczym smok wawelski i wszyscy dobrze się bawią.

Barman, w specjalnym układzie choreograficznym dopasowanym do muzyki wykonuje ewolucje, które przykuwają uwagę gości, angażują ich w wystąpienie, wprawiają w zachwyt i niedowierzanie.

Pokaz barmański trwa około 15 – 20 minut, ale jest to czas spędzony w innym wymiarze, gdzie wszystko jest możliwe. Składa się z 3 występów z których każdy jest bardziej zaawansowany technicznie i rozgrzewa atmosferę jeszcze bardziej.

Pokaz barmański
barman-torun-pokaz-barmanski-damian-kozyra
RSS
Facebook
INSTAGRAM